<<  Firma Profili  >>

TURAP HAFRİYAT; Konya'da Hafriyat ve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. İş ağırlığımızın özellikle su ve kanalizasyon kazıları ve alt yapı kazıları olduğunu söyleyebiliriz.

 

Kapsamlı makina parkımız ve tecrübeli teknik kadromuz ile Konya ili ve ilçelerinin yanında ülkemizin her köşesinde her çeşit hafriyat, kanal, kazı, dolgu, bina yıkımı, inşaat malzemeleri temini işlerinize kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Hafriyat hizmetlerimizin içinde ;

Derin ve yüzeysel kazı, tesviye, dolgu sıkıştırma, inşaat alanı temel kazıları, fabrika sahası hazırlama, alan düzeltme ve tesviye, bina yıkım, apartman yıkım, iş merkezi yıkım ve molozların taşınması, haberleşme ve enerji kanal kazıları, göl ve baraj inşaat kazıları, içme suyu ve kanalizasyon alt yapı kazıları gibi tüm hafriyat hizmetleri yer almaktadır.

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların hafriyat ve alt yapı taleplerine profesyonel olarak cevap vermiş olup, faaliyetimize devam etmekteyiz.

Vizyon ;

Hafriyat ve alt yapı sektöründe müşteri ihtiyaç ve taleplerini profesyonel ekibimiz ile karşılarken, firma ismimizin aranılan ve anılan bir şirket olmasını sağlamak.

Misyon ;

Hizmet verdiğimiz sektörde, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde müşteri beklentilerini aşarak sunmak